18:45

2:2

Bahia: Brazylia wygra 2-0

30.06.2010 12:16; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Mimo, że Andre Bahia na pomarańczowej ziemi mieszka kilka lat, nie wierzy w Holandię. Według brazylijskiego defensora, jego rodacy ograją Oranje. "Wygramy w piątek 2-0" - przyznał. Środkowy obrońca przewiduje kolejne szczegóły meczów. "Holandia to dobry zespół, ale tym razem będą musieli uznać wyższość. Bramki zdobędą Robinho i Luis Fabiano" - kontynuował w rozmowie dla NUsport.

"Brazylia jest znacznie lepsza niż do tej pory co pokazała. Szczególnie Kaka i inni pomocnicy. Wierzę w Brazylię. Finał będzie nasz" - dodał. Według Bahii, jedynym z problemów w ekipie Dungi jest obecność lewego obrońcy Bastosa.

"To dobry piłkarz, ale nie jest prawdziwym obrońcą. W Lyonie kilka razy to się potwierdziło. Tym razem będzie dużo zależeć od defensywy co może okazać się trudne. Ale na szczęście mamy jeszcze obok niego Maicona, Lucio i Juana. A ponadto dysponujemy znakomitym bramkarzem. Holandia nie ma co liczyć na wejście do półfinału" - zakończył Bahia.