PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Sob

12.04

16:30

0:2

Feyenoord łączony teraz z Diao

02.09.2024 19:59; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ własne / Źródło: 1908.nl

Feyenoord obecnie intensywnie pracuje nad transferem Assane Diao. Osiemnastoletni skrzydłowy, który jest zawodnikiem Realu Betis, otrzymał już propozycję z Rotterdamu. Jak podaje 1908.nl, teraz hiszpański klub rozważa ofertę z Holandii. 

W ostatnich godzinach okna transferowego Feyenoord intensywnie poszukuje wzmocnień swojej ofensywy. Anders Dreyer był wcześniej rozważany jako potencjalny nabytek, lecz nie wszyscy w klubie są przekonani co do jego transferu. 26-letni Duńczyk, obecnie grający w Anderlechcie, mógłby kosztować ponad dziesięć milionów euro. Voetbal International wcześniej zaprzeczyło doniesieniom i stwierdziło, że Feyenoord nie zaoferowałby więcej niż wspomniane 10 milionów euro.

Diao jest wyceniany na 15 milionów euro, a jego umowa z Realem Betis obowiązuje do połowy 2027 roku. Jako prawoskrzydłowy, rozegrał 31 meczów na najwyższym szczeblu i strzelił cztery bramki. Grając w Hiszpanii, wystąpił w 24 meczach jako lewoskrzydłowy i w czternastu jako cofnięty napastnik. Hiszpan posiadający senegalski paszport 13 października 2023 roku zaliczył debiut w reprezentacji Hiszpanii do lat 21. 

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Groningen

? - ?

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

? - ?

NAC Breda

FC Twente

? - ?

PSV Eindhoven

RKC Waalwijk

? - ?

FC Utrecht

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PEC Zwolle

Fortuna Sittard

? - ?

Willem II Tilburg

Ajax Amsterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

NEC Nijmegen

Almere City FC

? - ?

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

12-19 kwietnia

To zdecydowanie nie był łatwy mecz dla Feyenoordu, ale drużyna z Rotterdamu zdołała wywieźć z Limburgii cenne trzy punkty.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

Gość

Ciekawe też czy by się nie udało Manhoefa z Anglii wyciągnąć do nas.

Gość

Van Hooijdonk ma trochę racji, ale zamiast Valente lepszy byłby Breum, a przede wszystkim trzeba brać Antmana bo robi kupę asyst, skarb na skrzydle.

Gość

Valente wcale rewelacyjnie nie wygląda.

Jest jeszcze ciekawy ataker w rkc z Surinamu, tylko zapomniałem nazwiska, Margarita, jakoś tak kobieco ;P oni spadną, więc może być tani w razie czego

DamianM

o i Valente, ten to dopiero jest pompowany w mediach

DamianM

więcej klubów interesuje się chociażby Davym van den Bergiem z PEC

DamianM

z breumem póki co 0 newsów o żadnym klubie, nic, zero, nul, nikt z Holandii póki co nawet o nim nie mówi w kontekście innych klubów w NL

DamianM

z pomocników tylko Steijn dojdzie (o ile dojdzie) środek akurat wtedy już byłby obsadzony. Skrzydła, środoek obrony, bramka. Tam roboty będzie

Gość

Byłoby kurczę idealnie ;-DDD

Gość

Niech wygra Go Ahead, ale odsprzeda nam latem Antmana i Breuma, i wszyscy happy. ;-)
My im możemy oddać 2-3 młodych na wypożyczenie wtedy (żeby się ogrywali w Eredivisie i pucharach, a ich trener potrafi "szlifować" zawodników), albo nawet im możemy wypożyczyć Carranzę, niech się odbuduje

DamianM

to samo

AjaxFanRespect

Dla ligi lepiej Az, sercem za orłami.

Gość

Przesada. A jak ktoś wielki dla Calcio umierał, to minuta ciszy i tyle.

Gość

We włoszech nie będą grać bo zmarł heretyk papa francisco.

DamianM

no pewnie, przecież to jest jak z piłkarzami. Gdzieś ktoś idzie, flop. Zmienia otoczenie, top. I z trenerami jest to samo.

Gość

Jeżeli chodzi o Priske to on jest dobrym trenerem - poprostu nie jest dobrym trenerem dla nas. Tak jak choćby ten Bordelas by nie pasował do Realu i Barcelony, a pasuje idealnie do Getafe. Na tej zasadzie.

Gość

Też jestem za Go Ahead, jak chyba każdy bo AZ dla nas zdecydowanie większym jest rywalem. Ale Alkmaar mimo wszystko jest faworytem. Trzeba też patrzeć nieco logicznie - dla ligi lepiej żeby puchar trafił do Alkmaar, bo zwycięzca zagra w lidze Europy, AZ ma większe szanse coś tam zdziałać. Dodatkowo jak wygra Go Ahead, to mogą nie być tacy chętni do odsprzedaży kluczowych graczy, albo będą chcieli większe pieniądze, bo sukces podnosi ceny.

Gość

Papa Franciszek zmarł - we Włoszech żałoba narodowa, wszystkie mecze odwołane

Gość

Raczej wygra AZ ale jestem za GAE zdecydowanie.

Gość

Nasz ex trener podobno na radarze "klubu z Bundesligi" - ciekawe kto chce spaść ;-)

DamianM

jaki team jesteście w finale? Ja Go Ahead Eagles.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.