PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Sob

12.04

16:30

0:2

Feyenoord zaoferował Lazio dwie opcje: Te Kloese zajmuje twarde stanowisko w negocjacjach

19.06.2024 21:20; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: fr010.nl

Według Gianluci Di Marzio, Feyenoord zaoferował Lazio dwie opcje, aby ułatwić transfer Calvina Stengsa. Rzymianie wykazują duże zainteresowanie Holendrem, ale Dennis te Kloese twardo stąpa po ziemi.

Pierwszą propozycją Feyenoordu była wymiana z Lazio. Władze De Kuip chciały zamienić Calvina Stengsa na duńskiego zawodnika Gustava Isaksena, który już wcześniej znajdował się na celowniku klubu z Rotterdamu. Lazio natychmiast odrzuciło tę ofertę, gdyż zależy im na utrzymaniu Isaksena w zespole.

Inną możliwością jest zapłacenie znaczącej kwoty za transfer zawodnika. Feyenoord oczekuje za Stengsa minimum szesnastu do siedemnastu milionów euro, suma ta może wzrosnąć do dwudziestu milionów euro z bonusami. Poprzednie propozycje, wynoszące dziesięć i dwanaście milionów euro, zostały odrzucone przez Te Kloese, jednak Lazio nie odstrasza to i zamierza kontynuować negocjacje.

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Groningen

? - ?

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

? - ?

NAC Breda

FC Twente

? - ?

PSV Eindhoven

RKC Waalwijk

? - ?

FC Utrecht

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PEC Zwolle

Fortuna Sittard

? - ?

Willem II Tilburg

Ajax Amsterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

NEC Nijmegen

Almere City FC

? - ?

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

12-19 kwietnia

To zdecydowanie nie był łatwy mecz dla Feyenoordu, ale drużyna z Rotterdamu zdołała wywieźć z Limburgii cenne trzy punkty.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

Gość

No tak, go ahead jako pierwszy zespół zagwarantował sobie udział w fazie ligowe ligi europy.

Gość

Oni mają pewną lige europy?

DamianM

E tam. GAE is GAE. Ja już swoje zdanie o AZ wyraziłem, zdecydowanie kibicowałem GAE w tym pojedynku i takich wielu było. Może punktów dużo nie nabija, ale życie, wygrali to ich i niech się cieszą, bo sukces mega duży.

Gość

Wygrali puchar - jest ich, puchary są ich. Tyle.

Gość

No to co, mamy go ahead odebrać puchar i dać AZ bo lepiej sobie poradzą?

Gość

Nottingham nie utrzyma się w czołówce, awansują teraz do pucharów to się na nich odbije w lidze.

Go Ahead w Lidze Europy też odbije się na rankingu Holandii. ;-)

Gość

pudelczyki już się ośmieszają - 1.go ahead rzekomo pochodzi z denver (colorado) i 2. to ich "pierwszy puchar" :D

Gość

girona-betis 0-3 do przerwy

DamianM

Zobaczymy w kolejnych sezonach, czy utrzymają się chociaż w takim, nie wiem, top7. Leicester też miało piękny sezon. To bedzie ciekawe, czy się utrzymają wyżej na dłużej w takiej lidze

Gość

I Gimenez miał iść do Nottingham...chyba siedzieć na ławce...

Gość

spurs to gra piach w tym sezonie, dno....nad strefą spadkową...

Gość

piękny sen nottingham.

DamianM

a to 17 minut dopiero, ci to też dobre ananasy

Gość

tottenham 3 gole stracili w 15 minut :D jeden nieuznany

DamianM

Czyli GAE w fazie grupowej pucharów rozumiem? Piękna historia. Takie kluby są po prostu top. AZ dla mnie od zawsze jest takie, nie wiem...'jałowe', 'zwykłe', takie, takie no zwykłe. Nie wiem jak to napisać inaczej.

DamianM

i bardzo dobrze. Brawo, brawo, brawo.

Gość

Go Ahead przerobiło Alkmaar - od A do Z
XDDD

Gość

Gratulacje dla nich, ale teraz będzie w chooj ciężko o Antmana i Breuma. To teraz idziemy po Parrotta z AZ;-DDD

Gość

Co ciekawe GAE ma 4 mistrzostwa Holandii a AZ tylko dwa i jest mniejszym klubem :D

DamianM

I brawo. AZ znowu wielkie plany, "atak" na to i na to i znowu bez niczego.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.