FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Przedstawiamy rywala: RKC Waalwijk

22.07.2011 11:49; DamianM, 9 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: soccernews.nl

Podobnie jak przed rokiem, w raz z dniem dzisiejszym rozpoczynamy cykl Przedstawiamy rywala, w którym pod lupę brać będziemy zespoły Eredivisie uczestniczące w sezonie 2011/2012. Finisz serii planowany jest na piąty sierpnia, gdzie opiszemy mistrza kraju Ajax Amsterdam. Tak więc przed nami siedemnaście klubów i nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich do codziennego zapoznawania się z artykułami.



Po rocznej banicji RKC Waalwijk ponownie wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej. Trzeba jednak zaznaczyć, że przed rokiem to FC Zwolle było w pewnym momencie lepszą ekipą. Ale słaba dyspozycja w drugiej połowie sezonu sprawiła, że RKC szanse wykorzystało i ostatecznie wywalczyło bezpośredni awans.
Nie zmienia to faktu, że w Eredivisie, RKC ponownie walczyć będzie tylko o utrzymanie.




Trener: Ruud Brood

Ruud Brood przygodę z ławką trenerską rozpoczął w 2004 roku w Helmond Sport. W 2006 roku przeniósł się do Almelo, gdzie był następcą Petera Bosza, który zdecydował się na pracę w Feyenoordzie. Tam został zwolniony w 2007 roku. Rok później wrócił do trenowania, podpisując kontrakt z RKC. Najpierw z nowym zespołem zaliczył bezpośredni spadek a przed rokiem wywalczył mistrzostwo Jupiler League.



Jako zawodnik grał w RBC Roosendaal, FC Den Bosch, Willem II i NAC Breda. Był w wstępnej selekcji reprezentacji Holandii na Euro 1988, ale ostatecznie nie został powołany.



Wyróżniająca postać: Sander Duits
Duits karierę rozpoczął w niemieckim SDCP. Z czasem najpierw wynaleziony został przez skautów Vitesse, a później zdecydował się na grę dla De Graafschap. W sezonie 2002/2003 zadebiutował w barwach De Superboeren. Nigdy jednak nie wyrósł na mocną postać drużyny. W 2006 roku przeniósł się do FC Omniworld (obecnie Almere City FC). Tam liczyć mógł na znacznie częstsze występy. W 2010 roku 27-latek miał nadzieję, że uda mu się trafić do jednego z klubów z Eredivisie, ale ostatecznie zdecydował się na RKC. Jego marzenia spełniły się rok później, kiedy wraz z Waalwijk awansował do elity. Duits zagrał w 28 meczach ostatniego sezonu, zdobywając trzy bramki.



Transfery
Wystarczy, że zespół opuścił jeden zawodnik, a cała kadra znacznie straciła na wartości. Chodzi oczywiście o Derka Boerrigtera, który przeniósł się do Ajaksu. Ponadto Donny de Groot i Hans Mulder pozostali na dłużej w zdegradowanym Willem II. Z RKC pożegnał się także Fred Benson. Nowego pracodawcy poszukują ponadto Toni Varela oraz Ohad Levita. Odejście De Groota, Boerrigtera i Bensona oznacza, że RKC straciło większość piłkarzy, którzy trafiali do siatki w zeszłym sezonie. W sumie zdobyli oni piętnaście bramek.



Na Mandemakers Stadion kibice zobaczą za to Furkana Alakmaka i Karima Fachtali'ego. Pierwszy przybył z NEC drugi zaś z Almere City FC. Wypożyczony został także Jeroen Zoet z PSV Eindhoven i pozyskany na zasadzie wolnego transferu z RBC Roosendaal, Cuco Martina.



Odeszli:

Derk Boerrigter (Ajax)
Donny de Groot (Willem II)
Hans Mulder (Willem II)
Fred Benson (Lechia Gdańsk)
Toni Varela (nieznany)
Ohad Levita (nieznane)



Przyszli:

Furkan Alakmak (NEC Nijmegen)
Karim Fachtali (Almere City FC)
Jeroen Zoet (PSV)
Cuco Martina (RBC Roosendaal)



Cele/oczekiwania
Celem klubu jest uniknięcie bezpośredniego spadku jak i baraży o utrzymanie. Jednak po sprzedaży Derka Boerrigtera (Do Ajaksu), będzie o to niesamowicie trudne.

Komentarze (9)

cialis discount car insurance

Hi Mike, first let me address your htnrasimg question. Many things have been shown to improve htnrasimg flexibility/hip flexion mobility. Any type of stretching; PNF, static, dynamic. Even strength training (RDL's, and a study last year using seated leg curls where your torso was bent at 90 degrees) improved htnrasimg flexibility. Personally I like a combination of 3D htnrasimg stretching and PNF stuff, along with resistance exercises such as proper RDL's, KB swings, back raises, and good mornings. Stretches work more on increasing stretch-tolerance, whereas resistance training can increase length through adding sarcomeres in series. So both are important. However, much of bullet-proofing the spine involves learning proper lumbopelvic stability. You must learn to move at the hips, use the glutes, and keep the lumbar spine neutral with proper pelvic mechanics as well. Each lift has its own specific strategies. I do not recommend the smith machine. I recommend learning goblet squats and starting out with rack pulls and kb swings. Goblet squats can be highly challenging with not-so-heavy loads and rack pulls done right still build htnrasimg flexibility because they're like RDL's. Definitely get back to squatting and deadlifting and lose your fear of them (it's not good to have fear), but don't obsess about progressive overload. Do them but incorporate variety. Single leg squatting movements as well as single leg RDL's (I prefer the version where you brace with the non-working hand) are excellent variations that can activate the quads, hams, and glutes to the same degree as their bilateral counterparts but induce less spinal loading. Best of luck! http://ztyeyegpmi.com szndzdrk [link=http://eomnolqzh.com]eomnolqzh[/link]

Good post Mike!! Going to bed and getting up at the same time every day is a good way to get<a href="http://ulhevouhnsl.com"> tnihgs</a> done (aka not sleep walking through-out the day).Also, visualization right before going to bed is powerful! It really does something to your subconscious. Even do it in the morning when getting out of bed. That way you'll never lose focus on your goals.

zegt:Doe niet zo dom joh. Er zijn belangrijkere <a href="http://zbxfmzb.com">dinegn</a> dan of een club leuk voetbal speelt of niet. Graafschap heeft we9l een trouw en fanatiek publiek. Het is begrijpelijk dat Excelsior een kleine aanhang heeft, maar de hele club stelt geen reet voor.Ik vind het jammer dat de Graafschap eruit is, vind het een leuk clubje en altijd leuk om tegen te voetballen.

I have been doing KB workouts for about 2 mhntos now. I have Karen Brooks' workout and a couple of Anthony DeLuglio's DVDs (Providence and KB Training Vol. 1). The workouts on this video are very short and tough. The Goddess workouts are less than 30 minutes, including warm-up and cool down. The add-ons and drills are less than 15 minutes. If you are short on time, these workouts fit the bill. If you want a longer workout, you'll have to get creative with the chapters. There is a PDF file on the disc that you can print out to ge a better understanding on how to combine the sections to create your own workouts. The instructors don't talk much. There are no cues as to when to start ( Ready? And, begin , etc ) Counting can only be heard as part of the breathing. The lead instructor provides minimal guidance. Some of the basic movements are explained in separate chapters, but other moves you'll have to learn on-the-fly, with no explanation. One instructor, who is also a doctor, looks a bit panicked some of the time, and her form falters during many of the exercises. She sometimes loses her balance, looks like the KBs are controlling her (rather than the other way around), or just looks like she's struggling to keep up. Some of the exercises use two KBs two-handed cleans and swings, for example. Many of the exercises can be done with regular dumbells renegade pushups (pushups with alternating lat pulls), single leg squats (called pistol box squats', I think), back lunges, waiter walk, dragon walk, deadlifts (good mornings), etc. I think the layout of the chapters is a good idea for someone who is motivated to create their own workouts. However, there needs to be more explanations of the exercises while the exercises are being done. Some motivational words would be helpful too, especially when you're ready to just drop the KB and give up! There is no music, which did not bother me. The workouts are tough (although a bit short), the talent a bit dull, guidance from the instructor minimal, and the set is simple yet attractive. I prefer Art of Strength's workouts.

mefius1

Z ciekawostek - to właśnie z RKC pozyskaliśmy w 2005 Serginho Greene. zwłaszcza 3 pierwsze sezony miał mocne, potem niestety zaczął zniżać loty.

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwieca

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

Może i to dobrze, bo z Bielsą destynacje by pomylili

Gość

Bo wracają do klubów a nie do urugwaju :D

Gość

No i bardzo dobrze, tak powinni postąpić z naszymi grajkami po blamażu w Szwecji

DamianM

atmosfera tak zwana top :D

DamianM

AFERA W URUGWAJU ROŚNIE!

Federacja odwołała prywatny czarter dla reprezentacji po blamażu i odpadnięciu w 1. rundzie MŚ!

​Piłkarze muszą wracać do klubów na własną rękę i SAMI zapłacić za bilety w liniach komercyjnych.

DamianM

Panama co równo z Anglią gra

DamianM

Ten słownik. Bielsy

Gość

birksy? :D hehe

DamianM

Ale to tylko o wyłączenie decyzja Birksy była. Umiemy się, Muslery nie było już i nie powinno być. A sam dziadek już ciśnienia nawet nie trzyma

Gość

Taki babol ci kosztuje brak awansu :D niezłe jaja

DamianM

taaa, no bielsy nic nie obroni, jesli chodzi o obsadę bramki :D

Gość

Teraz zobaczyłem tego babola - matko święta :D

Gość

Muslera to im cały mundial zawalił. Niepotrzebnie karierę wznawiał - miało być godne pożegnanie z kadrą, a wyszedł blamaż...

DamianM

on sparingó nie chciał grać podobno, ten 100 letni muslera w bramce i wędka w nocy, no dziadzia mysle już papa. On z argentyną też zawalił

Gość

No Bielsa to też w swoim świecie żyje. Podobno przed ostatnim meczem tam w Urugwaju był cyrk, że szok. Delegacja piłkarzy poszła do Bielsy narzekając na jego metody treningowe. On wtedy zwołał naradę, 50 minut gadał do piłkarzy, ale patrząc w ścianę XD, a jak skończył oni wyszli bez słowa XDDD

Gość

wiedzieli co biora - to specyficzny trener.

DamianM

Ta a ten Urugwaj to moim zdaniem kompromitacja. Ok składu super nie mają, ale jak poczyta się co dziadek Bielsa tam odwala to kryminał i tak

Gość

argentyna zagra z republiką zielonego przylądka - to im się trafiło.

DamianM

I zmieniony

DamianM

Taaa ten sam case haha

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.